ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 12931012
nr 1293 1012
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Håkan Nyberg (1938-2013), Sweden. Inför demonstrationen. Signed with monogram, dated -77, mixed media, 32x27 cm,
Inför demonstrationen. Monogramsignerad, daterad -77, mixed media, 32x27 cm
Håkan Nyberg, Swedish artist born 1938, dead 2013.
1000
SEK 1300
Monday November 25 2019
at 18:44:48
500 kr
600 kr
(RESERVE NOT MET)
700 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr
Nov 25
Specialauktion Håkan Nyberg
Read more about Specialauktion Håkan Nyberg
Håkan Nyberg
nr 1293 1012
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Estimate: | 1000 |
Sold: | SEK 1300 |
Monday November 25 2019 |
600 kr (RESERVE NOT MET) |
Nov 25
Specialauktion Håkan Nyberg